Rozvrh hodin

1. Středisko Vítkovice (sokolovna Český dům, Výstavní ul.)

Kondiční gymnastika

  • Pondělí od 16.30 – 18.00hod. – vedoucí oddílu Petr Buroň
  • Pátek od 16.00 – 17.30hod.

Kondiční gymnastika muži - parkur

         Úterý 18.00 - 20.00 - vedoucí Martin Nepevný

Rodiče a děti

  • Středa od 17.30 – 19.00hod. – vedoucí oddílu Barbara Vojvodíková

Kondiční cvičení žen (seniorky)

  • Čtvrtek od 10.00 – 11.00 hod. – vedoucí Anna Buroňová

Drobné pohybové hry dětí

  • Pátek od 17.00 – 18.00 hod. – vedoucí Hana Landsfeldová

Stolní tenis

  • Středa od 15.00 – 17.00 hod. – vedoucí oddílu Dana Buroňová

Country tance

  • Úterý od 18.00 – 20.00hod. – vedoucí oddílu Nikola Šťastná

TAI-CHI

  • Pondělí od 18.00 – 19.00 - vedoucí oddílu Stanislav Odstrčil
  • Středa od 18.30 – 20.00

Kondiční kulturistika (posilovna)

          Úterý od 16.00 - 17.00 - vedoucí Filip Chadžijski

Šachy

  • Úterý od 17.00 – 19.00 hod. – předsedkyně oddílu Marie Ludvová

Taneční skupina Malá Odra

  • Pondělí od 16.00 – 17.00 - vedoucí souboru Alena Buroňová

Taneční skupina FS ODRA

  • Čtvrtek od 17.30 – 19.00 – vedoucí souboru Petr Buroň

Taneční skupina Vítkovští sokoli(senioři)

  • Čtvrtek od 8.30 – 9.30 hod. – vedoucí Anna Buroňová

Ženská pěvecká skupina ODRA

  • Úterý od 16.00 – 17.30 hod. – vedoucí Anna Buroňová

2. Středisko Výškovice (hala zápasu, Břustkova ul.)

Zápas (volný styl a řeckořímské) – předseda oddílu Milan Slončík

  • Žáci, kadeti
    • Pondělí až pátek od 15.00 – 17.00 hod. – vedoucí trenér Roman Piskoř, trenér Jiří Bystroň
  • Muži (junioři, senioři) – Pondělí od 17.00 – 19.00 hod. – vedoucí trenér Milan Slončík
    • Úterý od 10.00 – 12.00 a 17.00 – 19.00 hod. - trenér Milan Hemza
    • Středa od 17.00 – 19.00 hod. – Milan Slončík
    • Čtvrtek od 10.00 – 12.00 a 17.00 – 19.00 hod – Milan Hemza
    • Pátek od 17.00 – 19.00 hod. – Milan Slončík

Silový trojboj – předseda oddílu a trenér Miroslav Halabrín

3. Středisko Hrabůvka (klub Akcent, Hasičská ul.)

TK Akcent (show dance a disco dance) – předseda oddílu Jiří Buroň, vedoucí trenérky Lenka Buroňová a Hana Kovalančíková

  • Pondělí až čtvrtek od 15.30 – 21.00 hod.
  • Pátek od 15.30 – 19.00 (20.00) hod.

4. Hala FIT PARK Vítkovice (ul. 1.máje)

Badminton

  • Čtvrtek od 17.30 – 19.30 hod. – předseda oddílu Jaroslav Habrnal
  • Neděle od 18.00 – 20.00 hod.