Plán akcí T.J. Sokol Vítkovice na rok 2017

26.4.2017 - Vyhlášeni nejúspěšnějších sportovců České obce sokolské

Dohnalová, Kopřiva, Piskoř - ocenění

Ve Středu 26.4.2017 se v Tyršově domě v Praze konalo slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších sportovců České obce sokolské. Mezi deseti nejlepšími sportovci v kategorii mládeže byli vyhlášeni i tři naši zápasníci - Yvette Dohnalová (5.místo), David Kopřiva (7.místo), Vojtěch Piskoř (9.místo). V anketě jsou pravidelně vyhlašováni nejúspěšnější sportovci České obce sokolské, kteří úspěšně reprezentovali jak Sokol ve vrcholových domácích soutěžích, tak Českou republiku na olympijských hrách, mistrovstvích Evropy, či světa a v dalších mezinárodních soutěžích. Ocenění nejúspěšnějším sportovcům předali předseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval a starostka České obce sokolské Hana Moučková a místostarosta České obce sokolské a starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký.